ładowanie
Technika
diamentowa
Oferta

Wykonujemy cięcie betonu metodą na mokro wykluczającą lub minimalizującą wstrząsy, hałas oraz pył. Jest to metoda, która umożliwia niezwykle dokładną obróbkę powierzchni, dzięki czemu prace realizujemy z maksymalną precyzją. Usługi wykonujemy szybko i solidnie, zapewniając równe krawędzie betonu, żelbetonu i asfaltu. Gwarantujemy doskonałe efekty przy wykonywaniu otworów technologicznych w ścianach budynków, posadzkach oraz fundamentach. Beton jest materiałem niezwykle twardym i odpornym na czynniki mechaniczne, co bardzo utrudnia jego obróbkę. Dlatego cięcie betonu wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu.

 

Do cięcia betonu dysponujemy::

  • piłami ściennymi firm HILTI i TRACTIVE pozwalającymi na cięcie nawet do 1 000 mm głębokości,
  • piłami ręcznymi firm HITACHI, BOSCH, HILTI, PARTNER co pozwala na cięcie betonu o grubości do 200 mm, gdzie zastosowanie piły ściennej nie jest możliwe,
  • przecinarkami jezdnymi, pozwalającymi na przecięcie betonu lub asfaltu nawet do 500 mm głębokości.

 

Cięcie wielkogabarytowych powierzchni betonowych

W przypadku powierzchni wielkogabarytowych wykonujemy cięcia z użyciem liny diamentowej. Technika ta pozwala nam również wykonywać cięcia elementów o niejednorodnej strukturze lub nieregularnym kształcie. Cięcie betonu realizujemy także w przypadku trudno dostępnych miejsc. Jest to jedna z najszybszych i bardzo skutecznych metod cięcia dużych głębokości. Dodatkowo umożliwia skrócenie do minimum czasu realizacji zadania. Cięcie betonu lina diamentową doskonale sprawdzi się m.in. w przypadku cięcia konstrukcji mostów i fundamentów.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług cięcia betonu firmy Jumar?

Mamy niemal 15-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu wierceń w żelbecie oraz betonie. Pracowaliśmy m.in. przy modernizacjach oczyszczalni ścieków, obiektów przemysłowych, jak również przy rozbiórkach mostów oraz wiaduktów. Podejmujemy się nawet nietypowych zadań i gwarantujemy ich realizację na najwyższym poziomie. Nasza firma znajduje się w miejscowości Morawica – doskonały dojazd dla Klientów z Krakowa, Częstochowy, Lublina, Łodzi i Rzeszowa. Nasze usługi diamentowego cięcia betonu świadczymy zarówno na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Jesteśmy przygotowani do działania 24 h na dobę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!