ładowanie
Technika
diamentowa
Oferta
O firmie

Firma PPHU JUMAR Technika Diamentowa Jan Listwan świadczy usługi z zakresu techniki diamentowej na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi standardami i przepisami BHP w konkurencyjnych cenach.

Najważniejszy dla nas jest Klient i jego oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby z firmą JUMAR kojarzyła się przede wszystkim jakość, szybkość i solidność. Jesteśmy mobilni i gotowi do wykonania każdego, nawet najtrudniejszego zadania. Działamy 24 godziny na dobę.

Doświadczenie w zakresie techniki diamentowej posiadamy od 1998 roku, choć historia firmy JUMAR sięga początku lat 90-tych. Naszym największym kapitałem jest wiedza fachowa pracowników zdobyta w praktyce na tzw. „pierwszej linii frontu” oraz innowacyjny park maszynowy, który cały czas rozwijamy.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem renomowanych firm, przeznaczonym do cięcia i wiercenia żelbetu, precyzyjnego wyburzania, wklejania kotew i taśm kompozytowych, frezowania, groszkowania i śrutowania betonu, renowacji posadzek i demontażu wykładzin.

O firmie

Nasze maszyny o dużej mocy posiadają parametry pozwalające na przecięcie lub przewiercenie każdej grubości, średnicy i głębokości żelbetu. Dysponujemy również przecinarkami do podłoży betonowych i asfaltowych, dzięki którym możemy wykonać dylatacje, jak również przecinać elementy konstrukcji mostowych i drogowych.

Bez żadnych trudności wykonujemy cięcia i wiercenia w ścianach i stropach obiektów wielkogabarytowych budownictwa ogólnego, energetycznego czy przemysłowego.

Pracujemy również przy modernizacjach oczyszczalni ścieków, w budownictwie mieszkaniowym, a nawet zabytkowym.

Nasi ludzie posiadają wieloletnie doświadczenie, a także wszelkie niezbędne przeszkolenia i certyfikaty. Stosują przepisy BHP oraz są wyposażeni w środki ochrony osobistej wg. najnowszych standardów.

Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami.