ładowanie
Technika
diamentowa
Oferta
Frezowanie betonu

Frezowanie betonu jest jedną z metod renowacji lub obniżenia poziomu tego materiału. Stosuje się ją najczęściej w przypadku nierównych i zniszczonych powierzchni. Frezowanie polega na czyszczeniu, profilowaniu oraz wyrównywaniu betonu, a także usuwaniu warstw posadzek betonowych lub żywicznych. Tego rodzaju obróbka nadaje powierzchniom pożądanej struktury. Dzięki tej metodzie można m.in. usunąć z powierzchni resztki klejów, szpachli czy powłok malarskich. Frezowanie betonu sprawdza się także wtedy, gdy mamy do czynienia ze sporą różnicą poziomów, która nie pozwala na przeprowadzanie dalszych prac wykończeniowych. Po wykonanej pracy otrzymujemy mocną, czystą i wyrównaną powierzchnię.

Urządzenia do frezowania betonu

Dysponujemy frezarkami spalinowymi oraz elektrycznymi do podłoży zarówno betonowych, jak i asfaltowych. Rodzaj urządzenia i osprzętu dobieramy w zależności od oczekiwań Klientów, a także grubości przeznaczonej do frezowania oraz rodzaju materiału. Dzięki dostępności szerokiej gamy tych maszyn możemy pracować właściwie w każdych warunkach, gdzie ta technologia znajdzie zastosowanie. Należy pamiętać, że podczas frezowania betonu mamy do czynienia ze znaczną energią, dlatego podłoże musi być mocne i odporne na pęknięcia. Podczas frezowania betonu powstaje dużo pyłu, który odsysamy specjalnymi odkurzaczami.

Zastosowania frezowania betonu

Technika frezowania betonu stosowana jest w celu:

  • oczyszczenia nawierzchni z tłuszczu i innych zanieczyszczeń
  • wyrównania różnic w wysokości posadzki,
  • naprawy struktury podłoża i zwiększenie jego szorstkości,
  • odnowienia wyeksploatowanej powierzchni,
  • przygotowanie podłoża pod nową wylewkę.

Oprócz frezowania zajmujemy się także m.in. kuciem, śrutowaniem i szlifowaniem betonu. Gwarantujemy zawsze najwyższą jakość usług w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług w zakresie obróbki betonu. Chętnie odpowiemy też na wszystkie Państwa pytania dotyczące usług firmy Jumar i przedstawimy szczegóły oferty.

Jesteśmy przygotowani do działania 24 h na dobę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!