ładowanie
Technika
diamentowa
Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi wiercenia w betonie na terenie Nowego Sącza. Wykonujemy otwory przebiciowe, przelotowe, przepusty i inne. Działamy zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami BHP. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego oraz dysponujemy dużym doświadczeniem. Gwarantujemy realizację zlecenia na najwyższym poziomie.

Wiercenie w betonie to proces, który zwykle wykonuje się przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz narzędzi. Jest to niezbędne w wielu sytuacjach, szczególnie w przypadku budowy i remontu budynków. Wiercenie w betonie polega na usuwaniu materiału z betonowej powierzchni za pomocą wiertła.

Istnieje wiele powodów, dla których konieczna jest ta procedura. Wykonujemy również wiercenie w betonie w Rzeszowie. Jest to nieodłączny element prac budowlanych, montażowych i remontowych, np. usunięcie starego materiału po to, by zrobić miejsce dla nowego przewodu elektrycznego. Wiercenie otworów wykonuje się także pod instalacje sanitarne.

Metody wiercenia otworów w betonie

Do wiercenia w betonie i żelbetonie w Nowym Sączu stosujemy zaawansowaną technikę diamentową, z wykorzystaniem specjalistycznych wierteł i wiertnic diamentowych. Technika diamentowa pozwala na wykonywanie odwiertów o precyzyjnych krawędziach w sposób bezudarowy. Co więcej, dzięki tej metodzie zmniejszamy emisję szkodliwego dla zdrowia pyłu. 

Wiertła diamentowe wyróżniają się wysoką wytrzymałością i odpornością na ścieranie, dlatego sprawdzają się doskonale do wiercenia w twardym betonie czy żelbetonie. Zapewniamy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu!

 

Jesteśmy przygotowani do działania 24 h na dobę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!