ładowanie
Technika
diamentowa
Oferta
Wyburzenia i rozbiórki kompleksowe

Przeprowadzamy kompleksowe wyburzenia i rozbiórki różnych typów budynków. Zajmujemy się profesjonalnym demontażem obiektów użytkowych, mieszkalnych, handlowych i przemysłowych, niezależnie od ich stanu technicznego. Prowadzimy prace na obszarach niebezpiecznych, a także w miejscach o utrudnionym dostępie. Zależnie od wymogów nakreślonych w projekcie, warunków na budowie oraz oczekiwań naszych Klientów prowadzimy rozbiórki różnymi metodami. Wykonujemy wyburzenia maszynami Brokk. Nasze zdalnie sterowane roboty wyburzeniowe mogą przemieszczać się po schodach, a także przejeżdżać przez drzwi i inne otwory. Nie są zasilane spalinowo, możemy więc bez przeszkód pracować w pomieszczeniach zamkniętych.

Bardzo często zabronione jest wykonanie rozbiórki ciężkim sprzętem. Dobieramy wówczas metodę tak, aby spełniała wszystkie warunki. Podczas prac rozbiórkowych niezwykle ważne jest zachowanie standardów bezpieczeństwa nie tylko pracowników, ale i obiektów oraz urządzeń sąsiadujących z miejscem prowadzenia prac. W sytuacji, gdy rozbiórka jest prowadzona z zastosowaniem techniki diamentowej, konieczne jest wycinanie i demontowanie elementów w odpowiedniej kolejności. Szczególnie przydatne jest wówczas doświadczenie naszych pracowników.

Przebieg prac rozbiórkowych

Przed rozpoczęciem prac przystępujemy do oględzin konstrukcji, zapoznania się z jej planami, wykorzystanymi materiałami oraz stanem technicznym. Dokonujemy wyceny robót oraz szacujemy planowany czas realizacji zlecenia. Zapewniamy wsparcie podczas procedur administracyjnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na rozbiórkę. Wystawiamy niezbędne dokumenty i sporządzamy plan rozbiórki. Przystępując do wykonywania robót, w pierwszej kolejności zabezpieczamy i znakujemy teren prowadzonych prac.

Wyburzenia i rozbiórki przeprowadzamy sprawnie, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dobieramy odpowiednie techniki prowadzenia prac. Wykorzystujemy profesjonalne roboty do wykonywania prac rozbiórkowych, a w razie potrzeby wykonujemy również kucie ręcznymi młotami wyburzeniowymi. Prowadzimy wszelkie prace, uwzględniając odzysk wybranych elementów konstrukcji oraz utylizację odpadów porozbiórkowych w sposób zgodny z przepisami prawnymi. Prowadzimy również pełną dokumentację wykonywanych czynności i przekazujemy ją zleceniodawcy po zakończeniu robót.

Jesteśmy przygotowani do działania 24 h na dobę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!