ładowanie
Technika
diamentowa
Oferta
Diamentowe cięcie betonu

Diamentowe cięcie betonu umożliwia wykonanie otworów technologicznych lub innych otworów o dowolnym kształcie. Ponadto wykonane otwory nie wymagają dalszego szlifowania i wykończenia. Wykorzystywane przez nas przecinarki jezdne spalinowe lub elektryczne, stosowane są do cięcia betonu lub asfaltu nawet do 500 mm głębokości. Diamentowe cięcie betonu to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób wykonania otworów nie tylko w betonie, ale również cegle i kamieniu. Pozwala usunąć wady, które powstały w trakcie prac z użyciem innych narzędzi. Diamentowe cięcie betonu to metoda minimalizująca lub wykluczająca hałas oraz stężenie pyłów mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie.

Charakterystyka cięcia diamentowego

Cięcie piłą diamentową wymaga stosowania dużej ilości wody do chłodzenia oraz wypłukiwania szlamu z miejsca cięcia. Jeśli jest taka potrzeba, zbieramy wodę i szlam odkurzaczami przemysłowymi o dużej sile ssącej, co znacząco redukuje skutki zalania wodą. Planując wykonanie cięcia techniką diamentową, należy wcześniej rozważyć konieczność stosowania dodatkowych zabezpieczeń we własnym zakresie lub uwzględnić je w zapytaniu przesyłanym do naszej firmy. Zawsze jednak trzeba się liczyć z koniecznością przemalowania ścian czy sufitów po takiej usłudze, gdyż zabezpieczenia nigdy nie gwarantują 100% skuteczności. Dlatego diamentowe cięcie betonu najlepiej wykonywać w stanie surowym budynku.

Wycinanie fragmentu posadzki

Piła diamentowa jezdna to idealne urządzenie do wycinania np. fragmentu posadzki. Nie tracąc czasu na wklejanie kotew chemicznych, wykonujemy cięcia z niezwykłą skutecznością, przy zachowaniu bardzo dobrej precyzji. Cięcie metodą diamentową stosujemy również do wykonywania dylatacji czy równania krawędzi. Nasze wieloletnie doświadczenie w cięciu, kuciu i wierceniu w betonie zdobyliśmy w ciągu wielu lat działalności firmy Jumar. Nasze usługi obróbki betonu świadczymy m.in. w Krakowie, Lublinie, Łodzi, Rzeszowie oraz Częstochowie. Działamy na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Zachęcamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące diamentowego cięcia betonu i przedstawimy szczegóły oferty.

Jesteśmy przygotowani do działania 24 h na dobę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!