ładowanie
Technika
diamentowa
Oferta
Wyburzenia robotami Brokk

W dzisiejszych czasach, kiedy technologia rozwija się w zawrotnym tempie, również branża budowlana korzysta z nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają na przyspieszenie prac i zwiększenie bezpieczeństwa. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań są roboty do wyburzeń marki Brokk. Wykorzystanie tych maszyn pozwala na efektywne i precyzyjne prowadzenie prac wyburzeniowych, a także minimalizowanie ryzyka dla pracowników.

Wyburzenia robotami Brokk to pewność sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia prac. Roboty Brokk to specjalistyczne maszyny, które zostały zaprojektowane z myślą o pracy w trudno dostępnych miejscach. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom oraz wysokiej mobilności, roboty te doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie tradycyjne metody wyburzeń okazałyby się niewystarczające lub zbyt niebezpieczne.

Kucie maszynami Brokk jest możliwe nawet w miejscach trudno dostępnych. Oferujemy precyzyjne prace wyburzeniowe z wykorzystaniem zdalnie sterowanych maszyn. Wykonujemy prace wyburzeniowe w niebezpiecznych strefach, gdzie precyzja i wydajność mają istotne znaczenie. Ze względu na kompaktowy kształt robotów mogą one wjechać przez drzwi, a także zjechać oraz wjechać po schodach. Dzięki zdalnemu sterowaniu operator może sterować urządzeniem spoza strefy zagrożenia. Oprócz tego maszyna wyposażona jest w elektryczny napęd umożliwiający pracę w pomieszczeniach zamkniętych, w których obowiązuje zakaz stosowania maszyn z napędem spalinowym. Kucie betonu maszynami Brokk doskonale sprawdza się do rozbiórki różnego rodzaju konstrukcji wykonanych z betonu, żelbetonu oraz cegły.

Do czego przeznaczona jest maszyna wyburzeniowa Brokk?

Maszyna wyburzeniowa Brokk to urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. Znajduje ona zastosowanie nie tylko w tradycyjnych pracach budowlanych. Dzięki swojej wszechstronności oraz możliwościom dostosowania do różnych warunków pracy, maszyny te są również wykorzystywane w takich branżach jak przemysł metalowy, cementowy czy energetyczny. Przeznaczone są one między innymi do:

  • wyburzeń,
  • wykonywania przebić, 
  • kruszenia i przecinania żelbetu szczękami,
  • kopania, 
  • transportu materiałów, 
  • pracy w warunkach niebezpiecznych, 
  • pracy wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, 
  • pracy w niebezpiecznych środowiskach, gdzie maszyna narażana jest np. na upadek, niebezpieczne substancje lub bardzo wysokie temperatury, 
  • pracy w środowiskach zakwalifikowanych jako „zagrożone pożarem”.

Wszechstronność robotów Brokk wynika z ich doskonałej wydajności przy niewielkich rozmiarach, a także możliwości wymiany osprzętu np. na łyżkę.

Dlaczego do prac wyburzeniowych wykorzystujemy roboty Brokk?

Na rynku dostępnych jest wiele typów i marek maszyn wyburzeniowych. Stawiając na doświadczenie producenta, w połączeniu z innowacyjnością rozwiązań zdecydowaliśmy się na wybór robotów Brokk. Urządzenia te wyróżniają się niewielkimi rozmiarami. Dzięki temu kucie maszynami Brokk jest możliwe w miejscach o niewielkiej dostępnej przestrzeni i wszędzie tam, gdzie standardowa koparka nie mogłaby wjechać. Mimo kompaktowej formy, z pomocą robotów Brokk można wyburzyć niemal każdy rodzaj konstrukcji, również zbrojone i mocno posadowione. Maszyny pozwalają na niezwykle precyzyjną pracę przy zachowaniu maksymalnej wydajności.

Kluczową kwestią przy wyburzaniu budynków i innych prowadzonych czynnościach jest dla nas bezpieczeństwo osób postronnych oraz naszych pracowników. Roboty Brokk to urządzenia sterowane zdalnie. Operator nie jest więc narażony na przebywanie w niebezpiecznym obszarze oraz na wibracje, które mogłyby negatywnie wpływać na stan zdrowia i koncentrację. Zachowuje jednak pełną kontrolę nad pracą maszyny, jednocześnie nadzorując cały obszar prowadzonych prac. Dbamy także o bezpieczeństwo osób przebywających w pobliżu miejsca wyburzania konstrukcji. Zapewniamy zabezpieczenie oraz odpowiednie oznakowanie terenu prac. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy przygotowani do działania 24 h na dobę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!