ładowanie
Technika
diamentowa
Oferta

Wiercenie w betonie to proces, który może wydawać się trudny i skomplikowany, zwłaszcza dla osób, które nie mają doświadczenia w pracy z tym materiałem. Dlatego warto skorzystać z naszych usług wiercenia w betonie na terenie Krakowa. Nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie w obróbce betonu oraz profesjonalne narzędzia i techniki. 
Beton nie należy do łatwych w obróbce materiałów, jednak często zachodzi konieczność, aby wywiercić w nim otwory, np. pod okablowanie lub instalacje. Do tego celu konieczny jest specjalistyczny sprzęt. Przy pracy stosujemy nowoczesne technologie i dbamy o bezpieczeństwo pracowników. Nasze usługi obejmują wiercenie w betonie oraz wiercenie w żelbetonie. Wykonujemy otwory przebiciowe, przelotowe, przepusty i inne.

Wiercenie w betonie techniką diamentową

W trakcie realizacji zleceń związanych z wierceniem w betonie i żelbecie, stosujemy zaawansowaną technikę diamentową, która obejmuje użycie specjalistycznych wierteł i wiertnic diamentowych. Dzięki temu możemy wykonywać odwierty w sposób bezudarowy oraz minimalizować emisję pyłu. Diamentowe wiercenie w betonie umożliwia nam uzyskanie otworów o niezwykle precyzyjnych krawędziach. 
Wiertła diamentowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na ścieranie, dzięki czemu są idealne do wiercenia w twardym betonie czy żelbetonie. Wiertła diamentowe są również doskonałe do wiercenia otworów o dużych średnicach, np. pod instalacje sanitarną. Zapewniamy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy przygotowani do działania 24 h na dobę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!