ładowanie
Technika
diamentowa
Oferta

Wiercenie w betonie jest niezbędną procedurą podczas budowy i remontu obiektów budowlanych. Wykonanie tego zadania wymaga jednak odpowiedniego sprzętu oraz specjalistycznej wiedzy, dlatego warto oddać to zadanie w ręce doświadczonych fachowców. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi wiercenia w betonie w Nowym Targu. Wykonujemy otwory przebiciowe, przelotowe i przepusty, a to wszystko zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami BHP.
Wiercenie w betonie wykonuje się najczęściej przy instalacjach systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych czy elektrycznych. Ponadto umożliwia ono przeprowadzenie prac remontowych oraz modernizacyjnych w budynkach, a także ułatwia rozpoczęcie nowych inwestycji budowlanych.

Z jakich technologii wiercenia w betonie korzystamy?

Wybór odpowiedniej technologii wykonania otworu w betonie i żelbetonie jest niezwykle ważny. Przy użyciu niewłaściwego sprzętu, wiertło może ulec zniszczeniu lub nie będzie ono w stanie wytworzyć odpowiedniej średnicy otworu. Wiercenie w betonie jest procesem wymagającym dużej precyzji i doświadczenia. Nie należy przenosić tego zadania na osoby niekompetentne, które mogą narażać zdrowie innych oraz uszkodzić sprzęt. Zlecenie tej czynności specjalistom daje większe szanse na uzyskanie pożądanych rezultatów.
Do wiercenia w żelbetonie i betonie stosujemy nowoczesną technikę diamentową z wykorzystaniem specjalistycznych wierteł i wiertnic diamentowych. Pozwala to na wykonywanie odwiertów w sposób bezudarowy i bezpyłowy. Gwarantujemy realizację zlecenia na najwyższym poziomie. Działamy 24 godziny na dobę. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami w okolicach Nowego Targu, zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy przygotowani do działania 24 h na dobę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!