ładowanie
Technika
diamentowa
Oferta
Wiercenie w betonie

Oferujemy usługi z zakresu wiercenia w betonie. Wykonujemy odwierty w konstrukcjach betonowych, żelbetowych, ceglanych oraz kamiennych. Wiercenie diamentowe, którym się zajmujemy, wymaga stosowania wody do chłodzenia oraz wypłukiwania szlamu z wierconego otworu. Jeśli jest taka potrzeba, zbieramy wodę i szlam odkurzaczami przemysłowymi o dużej sile ssącej, co znacząco redukuje skutki zalania wodą. Planując wykonanie w betonie techniką diamentową, konieczne są dodatkowe zabezpieczenia. Trzeba się liczyć także z koniecznością przemalowania ścian czy sufitów po przeprowadzeniu wiercenia. Dlatego też prace te najlepiej wykonywać w stanie surowym budynku.

Bezudarowe wiercenie otworów

Dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn dysponujemy możliwością wykonywania pracy na wielu stanowiskach równocześnie. Do wiercenia w betonie wykorzystujemy wiertnice elektryczne oraz hydrauliczne pozwalające na przewiercenie otworów o średnicach od ∅10 mm do ∅1200 mm o dowolnej głębokości wiercenia. Potrafimy rozwiązać problemy naszych Klientów z wywierceniem otworów w gęsto zbrojonym żelbecie pod kotwy, pod przepusty dla instalacji czy nawet kanały burzowe. Potrafimy również wywiercić kilkunastometrowe otwory w wiadukcie, w murach zamkowych oraz rozgrzanym piecu hutniczym. Dostosowujemy parametry koron diamentowych do klasy żelbetu tak, aby wydajność i czas naszej pracy satysfakcjonowały naszych Klientów.

Państwa uwadze polecamy również usługę cięcia betonu, a także inne metody obróbki tego materiału, które również znajdują się w naszej ofercie.

Jesteśmy przygotowani do działania 24 h na dobę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!