ładowanie
Technika
diamentowa
Oferta
Kucie betonu

Zajmujemy się kuciem betonu. Specjalizujemy się w burzeniu fundamentów i obiektów zbrojonych, a także wszelkiego rodzaju konstrukcji żelbetonowych. Skuwać możemy ściany, stropy, schody, słupy, kolumny, posadzki oraz inne elementy. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie obszaru prac wyburzeniowych, niezależnie od powierzonych nam zadań. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy doskonale wiedzą, jak powinno wyglądać sprawne i bezpieczne kucie betonu. Do pracy wykorzystujemy odpowiedni sprzęt renomowanych producentów. Usługi kucia betonu kierujemy do Klientów z Krakowa, Łodzi, Lublina, Częstochowy, Rzeszowa i innych zakątków Polski.

Narzędzia do kucia betonu

Kucie betonu można przeprowadzić za pomocą ręcznych narzędzi lub ciężkich maszyn. Z ręcznych młotów wyburzeniowych korzysta się podczas prac na niewielką skalę, kiedy praca dużą maszyną wiązałaby się ze zbyt dużymi kosztami. Przy rozległych pracach wykonujemy kucie robotami Brokk. W przypadku, kiedy nie ma możliwości zastosowania tego typu sprzętu, ekipa naszych doświadczonych pracowników może przeprowadzić ręczne kucie betonu nawet na dużą skalę.

Stawiamy nie tylko na wydajność naszych maszyn, ale również na ochronę zdrowia pracowników, dlatego używamy wyłącznie urządzeń z aktywnym systemem tłumiącym wibracje AVR. Trzymamy się ściśle określonego planu, dzięki któremu wszelkie prace związane z kuciem betonu przebiegają w błyskawicznym tempie. W ten sposób jesteśmy w stanie dotrzymać terminów uzgodnionych z Klientem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zastosowanie ręcznych młotów wyburzeniowych

Kucie betonu ręcznymi młotami wyburzeniowymi wykonuje się w przypadkach, gdy zastosowanie większych maszyn jest niemożliwe lub nieopłacalne. Takie sytuacje mają miejsce m.in. przy częściowych rozbiórkach, kiedy do wyburzenia przeznaczone są jedynie niewielkie fragmenty obiektu. Ręczne młoty wybierane są często także do prac w obrębie konstrukcji o obniżonej wytrzymałości. Można je również zastosować do wykonywania robót prowadzonych w pobliżu innych obiektów – budynków, słupów czy elementów infrastruktury, gdzie użycie ciężkich maszyn mogłoby prowadzić do uszkodzenia sąsiadujących budowli.

Ręczne młoty wyburzeniowe można wykorzystać do prac prowadzonych na otwartej przestrzeni, jak również wewnątrz budynków. Często używa się ich przy rozmaitych czynnościach wykonywanych w obrębie terenów zamieszkałych, gdzie zastosowanie maszyn ciężkich jest niewskazane z uwagi na okoliczną infrastrukturę i możliwość jej uszkodzenia oraz emitowania przez urządzenia zbyt dużego poziomu hałasu. Młoty wyburzeniowe wykorzystuje się do różnego typu prac. Wymienić można tu: skuwanie posadzek, tynków i innych okładzin; wyburzanie ścian, schodów, stropów, słupów czy fundamentów, a także demontaż kominów oraz pogłębianie basenów i innych zbiorników o stałym podłożu.

Dlaczego ręczne kucie warto zlecić profesjonalistom?

Wiele osób na własną rękę przeprowadzających prace remontowe ma w domu lub garażu młot udarowy czy też młotowiertarkę. Do lżejszych prac urządzenia te będą wystarczające, pod warunkiem właściwego korzystania z nich. W przypadku ciężkich robót, jak kucie betonu zbrojonego czy silnie związanych materiałów, warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, takich jak pracownicy naszej firmy. Dysponujemy profesjonalnymi młotami wyburzeniowymi o dużej mocy i energii udaru. Nasze niezawodne urządzenia pochodzą od sprawdzonych, renomowanych producentów, regularnie kontrolujemy też ich stan techniczny. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom sprawne przeprowadzenie prac rozbiórkowych czy remontowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak dobrać odpowiednie maszyny do różnego typu robót.

Jesteśmy przygotowani do działania 24 h na dobę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!