ładowanie
Technika
diamentowa
Oferta

Wiercenie w betonie i żelbetonie to nieodłączny element prac budowlanych, remontowych i montażowych. Beton jest materiałem o wysokiej wytrzymałości, dlatego wiercenie w nim może stanowić spore wyzwanie. Wykonujemy wiercenie w betonie w Katowicach za pomocą specjalistycznych maszyn i narzędzi.

Beton nie należy do łatwych w obróbce materiałów, jednak często zachodzi konieczność, aby wywiercić w nim otwory, np. pod okablowanie lub instalacje. Do wiercenia w betonie, żelbetonie i innych twardych materiałach wykorzystujemy wiertnicę diamentową. Oprócz wiercenia w betonie wykonujemy również jego cięcie, kucie, frezowanie betonu czy groszkowanie. 

Z jakich metod wiercenia w betonie korzystamy?

Do najpopularniejszych metod należą wiercenie udarowe, diamentowe oraz koronowe. W naszej pracy wykorzystujemy technikę diamentową, przy której stosujemy specjalistyczne wiertnice wyposażone w diamentowe wiertła. Dzięki nim udaje się skutecznie i precyzyjnie przecinać beton, nie powodując przy tym uszkodzeń ani pęknięć. Wiertnice diamentowe są konieczne przy wykonywaniu precyzyjnych otworów o dużych średnicach i głębokościach. Wymagają one jednak większych umiejętności od operatora. Warto dodać, że wiercenie głowicami diamentowymi wykonujemy na mokro, co pozwala na ograniczenie ilości emitowanego pyłu, który jest szkodliwy dla zdrowia.

Dlaczego wiercenie w betonie warto zlecić naszej firmie?

Wiercenie w betonie wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz zastosowania odpowiednich narzędzi. Do tego celu wykorzystujemy specjalistyczne wiertnice wyposażone w diamentowe wiertła. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują profesjonalne i fachowe wykonanie usługi. Przy pracy stosujemy nowoczesne technologie i dbamy o bezpieczeństwo pracowników. Zapewniamy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy przygotowani do działania 24 h na dobę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!