ładowanie
Diamond
technique
Offer

Cięcie betonu to dziedzina, w której specjalizuje się nasza firma. Wykorzystujemy technikę diamentową, zyskującą coraz większą popularność. Pozwala ona na obróbkę nawet bardzo odpornego materiału, umożliwiając szybkie i precyzyjne wykonanie prac. Zajmujemy się także diamentowym cięciem żelbetu, asfaltu i innych materiałów. Wykonujemy otwory technologiczne w ścianach, stropach, fundamentach oraz innych elementach konstrukcyjnych. Oferujemy również cięcie posadzek betonowych, słupów czy kominów. Z wykonywanych przez naszą firmę usług cięcia betonu mogą skorzystać mieszkańcy różnych regionów kraju, w tym okolic Krakowa, Częstochowy, Łodzi, Lublina i Rzeszowa.


Zalety diamentowego cięcia betonu

Wykorzystanie diamentowych tarcz i lin do cięcia betonu to technika ceniona ze względu na swoje liczne zalety. Urządzenia tnące pozwalają na wykonanie prac nawet w miejscach trudno dostępnych, zachowując przy tym wysoką dokładność cięcia. Diamentowe tarcze wykorzystuje się zarówno do cięcia mocnych konstrukcji o dużej grubości oraz szerokim przekroju, jak betonowe słupy, jak i do obróbki materiałów kruchych i delikatnych, w tym szkła lub ceramiki. Metoda diamentowa pozwala na przecinanie materiałów o dużej wytrzymałości oraz złożonej strukturze. Ponadto, wykorzystywane w naszej firmie urządzenia pozwalają na znaczną redukcję głośności pracy maszyny, a także drgań. Z kolei cięcie na mokro sprawia, że metoda jest niemal całkowicie bezpyłowa. Technika diamentowa, którą wykorzystujemy podczas wykonywanych robót, obejmuje także wiercenie w betonie i żelbecie.


Bogaty zakres usług budowlanych

Nasza oferta obejmuje nie tylko profesjonalne cięcie betonu, ale również szereg innych usług. Zajmujemy się przecinaniem zróżnicowanych materiałów, takich jak cegła, kamień, granit czy asfalt, a także wierceniem w wykonanych z nich obiektach otworów o różnych średnicach. Wykonujemy również kompleksowe prace z zakresu obróbki betonowych posadzek. Wśród naszych usług znajdą Państwo frezowanie, śrutowanie, szlifowanie i groszkowanie betonu. Nasza firma oferuje także:


  • wklejanie kotew chemicznych
  • cięcie i wiercenie ręcznymi elektronarzędziami,
  • kucie betonu ręcznymi młotami wyburzeniowymi,
  • wzmacnianie konstrukcji z żelbetu z wykorzystaniem taśm kompozytowych.

Zajmujemy się również kompleksowymi pracami rozbiórkowym i wyburzeniowymi. Podczas prowadzonych prac wykorzystujemy urządzenia renomowanych marek, w pełni sprawne technicznie. Prowadzimy kucie betonu młotami ręcznymi i robotami Brokk. Techniki pracy dobieramy do danej sytuacji, a także potrzeb i możliwości Klienta. Podczas prac nie zapominamy o zasadach bezpieczeństwa, zarówno dotyczących naszych pracowników, jak i osób postronnych. Zapewniamy odpowiednie oznakowanie i zabezpieczenie terenu powadzonych przez nas robót.


żarówka lightbulb
Over 20 years of experience in cutting
and diamond drilling in concrete
kask helmet
We meet the Health and Safety standards of the Agreement
for Safety in Construction
zegar clock
We work 24h
a day

About company

We provide services in the field of diamond technology at the highest level, in accordance with the latest health and safety standards and regulations at competitive prices.

We are mobile and ready to perform any, even the most difficult task. We operate 24 hours a day.

See more

Realizations

Professional knowledge gained during works carried out on energy, industrial or bridge facilities allows us to undertake even the most unusual tasks and their implementation at the highest level.

See realizations
credentials

Reference

Our clients' trust is the best for us
recommendation.

See references