ładowanie
Technika
diamentowa
Oferta
Bezudarowe wiercenie otworów w betonie oraz żelbecie wiertnicami diamentowymi

Wykonujemy odwierty w konstrukcjach betonowych, żelbetowych, ceglanych oraz kamiennych.

Wiercenie diamentowe wymaga stosowania wody do chłodzenia oraz wypłukiwania szlamu z wierconego otworu.Jeśli jest taka potrzeba zbieramy wodę i szlam odkurzaczami przemysłowymi o dużej sile ssącej, co znacząco redukuje skutki zalania wodą. Planując wykonanie otworów techniką diamentową, należy wcześniej rozważyć konieczność stosowania dodatkowych zabezpieczeń we własnym zakresie lub uwzględnić je w zapytaniu przesyłanym do naszej firmy. Zawsze jednak trzeba się liczyć z koniecznością przemalowania ścian czy sufitów po takiej usłudze, gdyż zabezpieczenia nigdy nie gwarantują 100% skuteczności. Dlatego też prace te najlepiej wykonywać w stanie surowym budynku.

  • Dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn dysponujemy możliwością wykonywania pracy na wielu stanowiskach równocześnie.
  • Posiadamy wiertnice elektryczne oraz hydrauliczne pozwalające na przewiercenie otworów o średnicach od ∅10 mm do ∅1200 mm o dowolnej głębokości wiercenia.
  • Potrafimy rozwiązać problemy naszych Klientów z wywierceniem otworów w gęsto zbrojonym żelbecie pod kotwy, pod przepusty dla instalacji czy nawet kanały burzowe.
  • Jeśli trzeba, potrafimy również wywiercić kilkunastometrowe otwory w wiadukcie, w murach zamkowych oraz rozgrzanym piecu hutniczym.
  • Potrafimy dostosować parametry koron diamentowych do klasy żelbetu tak, aby wydajność i czas naszej pracy satysfakcjonowały naszych Klientów.
  • Jedynym ograniczeniem skali naszych usług są Państwa oczekiwania. Jednak jeszcze nie było przypadku, aby nasz Klient otrzymał od nas odpowiedź, że takiego przewiertu nie da się wykonać.
Jesteśmy przygotowani do działania 24 h na dobę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!